Wellness LH Hotelu Dvořák

Pivní lázně BBB

Jedná se výjimečnou lázeňskou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je relaxační bazén, finská sauna s odpočívárnou, koupel s přísadami, ze kterých se dělá pivo a regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy, během které se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur. Ale ze všeho nejdůležitější je zážitek z koupele: sedíte v kádi a můžete si jen tak mimochodem načepovat pivo - není to báječné?

Mléčná koupel BBB

Kleopatra se koupala v mléce a naši hosté si mohou dopřát jedinečnou „Mléčnou koupel BBB“ , která blahodárně působí na pokožku a celé tělo. Pokud máte zájem „omládnout“ a dopřávat si nevšedních ingrediencí pro svou koupel je toto určeno právě pro vás. Ve spojení s originální procedurou z mléčné koupele „Bier Bottich Bad“ dostává tělo ty nejkvalitnější složky působící na lidský organizmus a jeho regeneraci. Mléčná koupel obsahuje syrovátku, mléčnou bílkovinu a pravou smetanu. Po vířivé mléčné koupeli následuje odpočinek ve slámovém loži, kde se díky teplotě umocňuje veškerý regenerační účinek procedury.

Masáže a kosmetické služby

Nechte se hýčkat od profesionálů. Uvolněte a regenerujte své tělo, zmírněte Vaši bolest. Masáže jsou přizpůsobeny potřebám klienta a lze je zaměřit na problematické partie.

Kontakt

Hradební 3037, Tábor 390 01

Tel.: +420 381 212 221

E-mail: recepce@lhdvoraktabor.cz

www.lhdvoraktabor.cz