Registrace pořadatele do Kalendáře akcí

Návod na registraci - ke stažení v pdf

Vkládání kulturních akcí na oficiální turistický portál Města Tábora lze provádět po přihlášení pořadatele pomocí jednoduchého formuláře. Pokud ještě nemáte vytvořené přihlášení, musíte se nejprve zaregistrovat pomocí odkazu: https://www.visittabor.eu/registrace# Zobrazí se vám následující formulář, který je třeba vyplnit. Povinné kolonky jsou označeny hvězdičkou *:


Jméno pořadatele - oficiální název pořadatele, který se bude zobrazovat u akcí

E-mail - e-mailová adresa, která bude sloužit zároveň i jako přihlašovací jméno

Telefon - kontaktní telefon

Ulice, č.p. - adresa pořadatele

PSČ - PSČ pořadatele

Město - město pořadatele

Heslo - heslo pro přístup na portál, musí obsahovat alespoň 6 znaků a kombinací písmen a číslic

Souhlas se smluvními podmínkami - pro dokončení registrace je potřeba zaškrtnout toto políčko a vyjádřit tak souhlas s podmínkami portálu. Podmínky lze v novém okně zobrazit po kliknutí na odkaz.


Pro dokončení registrace stiskněte tlačítko Registrovat. Web ověří, že je uživatelské jméno volné a neexistuje už dříve vytvořená registrace. Pokud je vše v pořádku, objeví se další stránka, s informací, že registrace byla provedena a pro její úspěšné dokončení je potřeba kliknout na odkaz, který byl zaslán na uvedený e-mail. Do několika minut by měl dorazit potvrzovací e-mail. Pokud již registrace existuje, zkuste se přihlásit, pokud nevíte heslo, můžete si je nechat poslat na registrovaný e-mail pomocí odkazu Zapomenuté heslo pod přihlašovacím formulářem.

Po potvrzení registrace je již možné se na portál přihlásit. Po přihlášení se zobrazí uživatelská stránka, kde jsou uvedeny kontaktní údaje a seznam kulturních akcí. Novou akci lze vložit pomocí tlačítka Vložit akci, které se zobrazuje vpravo v kalendáři akcí.

Pokud byste potřebovali pomoci, kontaktujte pracovnice Města Tábor - odboru kultury a cestovního ruchu na email milena.soukupova@mutabor.cz, 381 486 301, daniela.bambulova@mutabor.cz, 381 215 401, rády zodpovíme vaše dotazy.