Registrace pořadatele do Kalendáře akcí

Vkládání kulturních akcí na oficiální turistický portál Města Tábora lze provádět po přihlášení pořadatele pomocí jednoduchého formuláře. Pokud ještě nemáte vytvořené přihlášení, musíte se nejprve zaregistrovat pomocí odkazu: https://www.visittabor.eu/registrace# Zobrazí se vám následující formulář, který je třeba vyplnit. Povinné kolonky jsou označeny hvězdičkou *:


Jméno pořadatele - oficiální název pořadatele, který se bude zobrazovat u akcí

E-mail - e-mailová adresa, která bude sloužit zároveň i jako přihlašovací jméno

Telefon - kontaktní telefon

Ulice, č.p. - adresa pořadatele

PSČ - PSČ pořadatele

Město - město pořadatele

Heslo - heslo pro přístup na portál, musí obsahovat alespoň 6 znaků a kombinací písmen a číslic

Souhlas se smluvními podmínkami - pro dokončení registrace je potřeba zaškrtnout toto políčko a vyjádřit tak souhlas s podmínkami portálu. Podmínky lze v novém okně zobrazit po kliknutí na odkaz.

Pro dokončení registrace stiskněte tlačítko Registrovat. Web ověří, že je uživatelské jméno volné a neexistuje už dříve vytvořená registrace. Pokud je vše v pořádku, objeví se další stránka s informací, že registrace byla provedena a pro její úspěšné dokončení je potřeba kliknout na odkaz, který byl zaslán na uvedený e-mail. Do několika minut by měl přijít potvrzovací e-mail (zkontrolujte, že se vám neuložil do složky Hromadné, případně Spam). Pokud již registrace existuje, zkuste se přihlásit, pokud nevíte heslo, můžete si je nechat poslat na registrovaný e-mail pomocí odkazu Zapomenuté heslo pod přihlašovacím formulářem.

Po potvrzení registrace je již možné se na portál přihlásit. Po přihlášení se zobrazí uživatelská stránka, kde jsou uvedeny kontaktní údaje a seznam kulturních akcí. Novou akci lze vložit pomocí tlačítka Vložit akci, které se zobrazuje vpravo v kalendáři akcí.

Pokud byste potřebovali pomoci, ozvěte se na email: milena.soukupova@mutabor.cz, případně taborvakci@mutabor, nebo na telefon 381 486 301, případně 381 215 401, rádi zodpovíme vaše dotazy.