Wellness Hotelu Dvořák Tábor

Pivní lázně BBB

Jedná se výjimečnou lázeňskou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, ze kterých se dělá pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny, kdy se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur. Ale ze všeho nejdůležitější je zážitek z koupele: sedíte v kádi a můžete si jen tak mimochodem načepovat pivo – není to báječné?

Mléčná koupel BBB

Kleopatra se koupala v mléce a naši hosté si mohou dopřát jedinečnou „Mléčnou koupel BBB“ , která blahodárně působí na pokožku a celé tělo. Pokud máte zájem „omládnout“ a dopřávat si nevšedních ingrediencí pro svou koupel je toto určeno právě pro vás. Ve spojení s originální procedurou z mléčné koupele „Bier Bottich Bad“ dostává tělo ty nejkvalitnější složky působící na lidský organizmus a jeho regeneraci. Mléčná koupel obsahuje syrovátku, mléčnou bílkovinu a pravou smetanu. Po vířivé mléčné koupeli následuje odpočinek ve slámovém loži, kde se díky teplotě umocňuje veškerý regenerační účinek procedury.

Masáže a kosmetické služby

Nechte se hýčkat od profesionálů. Uvolněte a regenerujte své tělo, zmírněte Vaši bolest. Masáže jsou přizpůsobeny potřebám klienta a lze je zaměřit na problematické partie.

Kontakt

Hradební 3037, Tábor 390 01

Tel.: +420 381 207 211

E-mail: dvoraktabor@dvoraktabor.cz

www.dvoraktabor.cz

 
Wellness