ZOO Tábor

ZOO Tábor je rozlohou největší zoologickou zahradou na jihu Čech. ZOO v Táboře se podílí na návratu zubra evropského do české přírody a naleznete zde i další jedinečné druhy, jako je tygr ussurijský či vlk arktický. V současné době si zde můžete prohlédnout šedesát druhů zvířat, přičemž více než třetina z nich patří mezi chráněné druhy.

Zoologická zahrada v Táboře nabízí komentovaná krmení zvířat, vzdělávací programy, pravidelné tematické akce pro rodiny s dětmi, teambuildingové akce pro firmy, letní večerní prohlídky a pořádá například i největší dobročinnou akci pro rodiny s postiženými dětmi v regionu s názvem Noc snů.

Zoologická zahrada Tábor je ideálním místem pro rodiny s dětmi. V areálu je připraveno bezplatné parkování. Návštěvníci nejvíce oceňují přírodní areál ZOO, blízký kontakt se zvířaty, restauraci se skvělou kuchyní a krásný výhled do krajiny nad kaňonem Lužnice. Zažijte se svými blízkými opravdovou divočinu v táborské zoologické zahradě

Tip navíc

Pro mnoho lidí je práce ošetřovatele v ZOO vysněným povoláním. Chcete si na jeden den vyzkoušet, jaké to je? V naší ZOO žádný problém - jedinečný zážitek „Staň se ošetřovatelem v ZOO“ . Více na webových stránkách ZOO.


Otevírací doba

duben–květen, září

pondělí–neděle 9.00–18.00 hodin

červen–srpen

pondělí–neděle 9.00–19.00 hodin

říjen

pondělí–neděle 9.00–17.00 hodin

listopadbřezen

sobota–neděle 9.00–16.00 hodin

Vstupné

dospělí

110 Kč

děti (od 3 do 15 let)

60 Kč

studenti do 26 let, osoby nad 70 let

80 Kč

ZTP, TP

80 Kč

ZTP/P, vozíčkáři, děti do 3 let

zdarma

rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti do 15 let)

280 Kč

parkování osobních automobilů

zdarma

Kontakt

Tábor – Větrovy 10, Tábor 390 01

tel.: +420 233 372 021

e-mail: zoo@zootabor.eu

www.zootabor.eu

Videogalerie