Co je Tábor v akci a kde ho získám? 

Jde o měsíční přehled kulturních aktivit na území města Tábora. Kulturní akce v tomto samostatném propagačním materiálu jsou popsány stručněji než ve webovém Kalendáři akcí. Pokud vás některá akce zaujme a budete požadovat více informací, navštivte Kalendář akcí na těchto webových stránkách. Zde naleznete plakáty, pozvánky a odkazy přímo i na pořadatele akcí.

POZOR! Tábor v akci je nyní vkládán formou dvoulistu do Novin táborské radnice, které jsou distribuovány obyvatelům Tábora přímo do poštovních schránek, případně jsou k dostání v infocentru na Žižkově náměstí, dále je možné si jej stáhnout v Archivu – na této stránce níže.

Další možností jak tento přehled kulturních aktivit získat je, že se přihlásíte k odebírání newsletteru (na stránce níže) a Tábor v akci ve formátu pdf vám budeme automaticky posílat každý měsíc.

Stojánky na 60 místech /seznam distribučních míst v Táboře naleznete na níže uvedené mapě/, které jsou umístěny ve všech budovách městského úřadu, v kině, divadle, bazénu, restauračních zařízeních jsou zachovány a budou využity na informační materiály odboru kultury a cestovního ruchu. V letošním roce je stojánek opatřen logem 600 let založení města  a během ledna bude do stojánku distribuován Kalendář akcí k výročí města.

Stojan na letáčky


Archiv - Tábor v akci ke stažení v pdf

2020

leden, únor, březen,  červen

2019

leden, únor , březen, duben, květen, červen, TKL2019

září, říjen, listopad, prosinec

2018

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen,

listopad, prosinec

2017

leden, únor, březen, duben, květen, červen, Táborské kulturní léto, září,říjen, listopad

prosinec

2016                                           

prosinec, listopad

Jak se zapojit do projektu Tábor v akci?

Těší nás váš zájem propagovat vaše akce prostřednictvím webového Kalendáře akcí, zaregistrujte se na https://www.visittabor.eu/registrace. Získáte možnost samostatného vkládání akcí on-line. V případě zajmu propagovat vaše akce v samostatném měsíčním propagačním materiálu Tábor v akci vkládejte akce do webového Kalendáře akcí nejpozději vždy do 12. dne předcházejícího měsíce konání akce. Akce vložené po tomto termínu, z důvodu odevzdaní podkladů pro tisk Tábora v akci, nebudou zařazeny. Veškeré bližší informace získáte na telefonním čísle: 381 486 301. Prezentace je zdarma.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookies. Pokračováním na naše webové stránky s jejich použitím souhlasíte.