Co je Tábor v akci a kde ho získám? 

Jde o měsíční přehled kulturních aktivit na území města Tábora. Kulturní akce v tomto samostatném propagačním materiálu jsou popsány stručněji než ve webovém Kalendáři akcí. Pokud vás některá akce zaujme a budete požadovat více informací, navštivte Kalendář akcí na těchto webových stránkách. Zde naleznete plakáty, pozvánky a odkazy přímo i na pořadatele akcí.

POZOR! Tábor v akci je nyní vkládán formou dvoulistu do Novin táborské radnice, které jsou distribuovány obyvatelům Tábora přímo do poštovních schránek, případně jsou k dostání v infocentru na Žižkově náměstí, dále je možné si jej stáhnout v Archivu – na této stránce níže.

Další možností jak tento přehled kulturních aktivit získat je, že se přihlásíte k odebírání newsletteru (na stránce níže) a Tábor v akci ve formátu pdf vám budeme automaticky posílat každý měsíc.

Stojánky na 60 místech /seznam distribučních míst v Táboře naleznete na níže uvedené mapě/, které jsou umístěny ve všech budovách městského úřadu, v kině, divadle, bazénu, restauračních zařízeních jsou zachovány a budou využity na informační materiály odboru kultury a cestovního ruchu. 


Jak se zapojit do projektu Tábor v akci?

Těší nás váš zájem propagovat vaše akce prostřednictvím webového Kalendáře akcí, zaregistrujte se na https://www.visittabor.eu/registrace. Získáte možnost samostatného vkládání akcí on-line. V případě zajmu propagovat vaše akce v samostatném měsíčním propagačním materiálu Tábor v akci vkládejte akce do webového Kalendáře akcí nejpozději vždy do 12. dne předcházejícího měsíce konání akce. Akce vložené po tomto termínu, z důvodu odevzdaní podkladů pro tisk Tábora v akci, nebudou zařazeny. Veškeré bližší informace získáte na telefonním čísle: 381 486 301. Prezentace je zdarma.