Paintball

Paintball je sport, při němž se používají bezpečné zbraně s želatinovými kuličkami místo nábojů. Při zásahu kulička praskne a obarví hráče, který je tím vyřazen ze hry.

Máte-li zájem vyzkoušet si tuto originální zábavu s přáteli, spolužáky, či kolegy z práce, můžete si vybrat z nabídky našich hřišť v Táboře, Pacově, Jistebnici a Načeradci, nebo přijedeme na Vámi určené místo kamkoliv v jižních Čechách a na Vysočině. Účastnit se mohou i hráči s vlastním vybavením za podmínek, které si určí organizátor. Dbáme na dodržování bezpečnosti během hry i mimo ni. Soukromou akci je nutno rezervovat předem.

Nové táborské hřiště Paintball klubu Tábor a iPaintball.cz se nachází 1 km od Tábora směrem na Prahu mezi obcí Košín a Táborem. Je jasným leaderem, co se týká velikosti i kvality překážek, jelikož se rozkládá na ploše více jak 10000 m2 lesa. Můžete se těšit na lesní hřiště s dřevěnými bunkry a překážkami v military stylu, plné nových zážitků ze hry, a to až pro 40 hráčů. Zázemí je zabezpečeno speciální ochrannou sítí pro Vaše maximální bezpečí. Díky svému umístění je lesní hřiště vhodné pro pořádání školních výletů, military a magfed scénářů i velikých akcí pro veřejnost. Táborské hřiště Vám nabízí možnost sportovat v přírodě s přáteli, spolužáky či kolegy a nechat za sebou město i se všemi starostmi.

Díky velikosti hřiště je zde možné praktikovat různé i složitější scénáře. Ale plno adrenalinu a zábavy Vám přinese i klasická hra „na vlajky“ – dva týmy hrají proti sobě, jeden tým začíná na levé straně hřiště, druhý tým na pravé, oba týmy začínají u své vlajky. Úkolem týmu je ubránit vlastní vlajku a získat vlajku soupeře, není nutné všechny soupeře vystřílet, stačí, aby se jeden hráč z týmu dotkl soupeřovi vlajky, aniž by dostal zásah, tím ukončí hru a celý jeho tým získává automaticky bod.

Kontakt: tel.: +420 777 057 985, info@ipaintball.cz, www.ipaintball.cz