Dopravní uzavírky

Uzavírka části Budějovické ulice

Od 31. 1. do konce listopadu 2021 bude uzavřená část Budějovické ulice od výjezdu z polikliniky čp. 553 směrem k nám. Františka Křižíka až po křižovatku a vyústění ulice 9. května. Objízdné trasy budou ve směru od nádraží do centra vedeny jednosměrnou ulicí 9. května a směrem od centra na nádraží ulici Údolní. Uzavírka se dotkne i linek MHD, nebude obsluhována zastávka U Polikliniky a autobusy MHD budou přesměrovány na objízdné trasy

Objízdné trasy po dobu uzavírky Budějovické ulice (formát pdf; 946 kB)

Změny ve vedení linek MHD (formát pdf; 265 kB)

Uzavírka Palackého ulice - úprava prostoru před Divadlem Oskara Nedbala

Od 1. 7. do 31. 8. 2021 bude z důvodu stavebních úprav před budovou divadla omezen provoz v Palackého ulici. Stavba bude probíhat tak, že nejdříve se bude realizovat chodník na straně divadla a komunikace. Práce na tomto úseku bude trvat cca měsíc. Po tuto dobu bude Palackého ulice neprůjezdná, parkování bude umožněno pouze po jedné straně, a to na pravé ve směru jízdy od Křižíkova náměstí. Na konci uzavřeného úseku před divadlem bude obratiště. V další etapě, cca od začátku srpna, budou chodník na straně divadla a komunikace zprovozněny a bude se pracovat na chodníku u obchodů proti divadlu. Zde budou práce trvat cca 3 týdny. Práce začnou od 1. 7. 2021 a budou ukončeny do konce srpna. Objízdná trasa do historického centra bude vedena přes ulici Na Parkánech a Klokotskou ulici.

Objízdná trasa na Mapy.czK poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookies. Pokračováním na naše webové stránky s jejich použitím souhlasíte.