Kalendář akcí

Od
Do

Jednodenní akce

21 Leden

Bookstart aneb S knížkou do života

Vzdělávací, Pro děti, Kulturní akce 09:30 - 12:00 Městská knihovna Tábor, Knihovna pro děti a mládež, 1. patro
21 Leden

Doktor Martin: Záhada v Beskydech

Kino, Senioři 14:00 kino Svět
21 Leden

Bumblebee 3D

Kino 17:00 kino Svět
21 Leden

Kursk

Kino 20:00 kino Svět
22 Leden

Beseda s Městskou policií

Senioři 10:00 V zasedací místnosti na matrice ( Žižkovo nám. 6, 1. patro ).
22 Leden

Tvoříme s dětmi

Pro děti, Vzdělávací, Ostatní, Senioři 16:00 - 17:00 U lenochoda, Klokotská 113/1
22 Leden

Bumblebee 3D

Kino 17:00 kino Svět
22 Leden

Veřejná prezentace nové studie na přesta...

Společenské, Kulturní akce, Besedy, Bezbariérový 18:00 - 20:00 Městská knihovna Tábor, přízemí
22 Leden

Naše třída

Divadla, Bezbariérový 19:00 - 22:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
22 Leden

Starý psi a mladý kočky revival - koncer...

Koncerty, Kulturní akce 19:00 - 21:30 Kavárna Jednota, Kostnická 158/1, Tábor
22 Leden

Kursk

Kino 20:00 kino Svět
23 Leden

Deskohraní

Společenské, Vzdělávací, Pro děti, Kulturní akce 16:00 - 18:00 Městská knihovna Tábor, Knihovna pro děti a mládež, 1. patro
23 Leden

Bumblebee 2D

Kino 17:00 kino Svět
23 Leden

Večer s flétnou a klavírem

Koncerty, Bezbariérový 19:00 - 20:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
23 Leden

Kursk

Kino 20:00 kino Svět
24 Leden

Vyrobte si lapač zlých snů

Vzdělávací, Pro děti, Ostatní, Senioři 16:00 - 18:00 Obchod a tvořivá dílna U lenochoda
24 Leden

Přednáška - Jak v Písku vyhlašovali Česk...

Vzdělávací, Ostatní, Muzea 17:00 Přednáškový sál Státního okresního archivu Tábor, Na Parkánech 1623 /vchod u sochy lvice/, bezbariérový vstup z ulice Palackého.
24 Leden

Husí kůže 2: Ukradený Halloween

Kino 17:00 kino Svět
24 Leden

Ekumenické setkání v Týdnu modliteb za j...

Společenské, Ostatní, Kulturní akce 18:00 Klášterní kostel, nám. Mikuláše z Husi
24 Leden

Spisovatelé do knihoven: 4. Adéla Knapová

Společenské, Vzdělávací, Kulturní akce 18:30 - 20:00 Městská knihovna Tábor
24 Leden

Normální debil

Divadla, Bezbariérový 19:00 - 20:45 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
24 Leden

Narušitel

Kino 20:00 kino Svět
25 Leden

Husí kůže 2: Ukradený Halloween

Kino 17:00 kino Svět
25 Leden

Narušitel

Kino 20:00 kino Svět
26 Leden

Pleteme ošatku z pedigu

Vzdělávací, Pro děti, Ostatní, Senioři 10:00 - 15:00 Obchod a tvořivé dílny U lenochoda
26 Leden

Dokumentární film " FENOMÉN UZDRAVENÍ"

Společenské, Ostatní, Bezbariérový 13:00 - 18:30 Základní škola B. Bolzana, Školní nám.199, Tábor
26 Leden

Psí domov

Kino 15:00 kino Svět
26 Leden

Husí kůže 2: Ukradený Halloween

Kino 17:00 kino Svět
26 Leden

Narušitel

Kino 20:00 kino Svět
27 Leden

Psí domov

Kino 15:00 kino Svět
27 Leden

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Divadla, Pro děti, Kulturní akce 15:00 - 16:00 Spolkový dům Střelnice, Tábor
27 Leden

Husí kůže 2: Ukradený Halloween

Kino 17:00 kino Svět
27 Leden

Narušitel

Kino 20:00 kino Svět
28 Leden

Favoritka

Kino 17:00 kino Svět
28 Leden

Partička

Divadla 17:30 - 19:00 Hotel Palcát, 9. května 2471, Tábor, 390 02
28 Leden

Climax

Kino 20:00 kino Svět
29 Leden

Malujeme horkým voskem

Vzdělávací, Pro děti, Ostatní, Senioři 16:00 - 18:30 Obchod a tvořivé dílny U lenochoda
29 Leden

Spider-Man: Paralelní světy 3D

Kino 17:00 kino Svět
29 Leden

Favoritka

Kino 20:00 kino Svět
30 Leden

Prevence v seniorském věku - Seniorská obálka

Vzdělávací, Senioři, Besedy 10:00 - 15:00 Úřad práce ČR, Husovo nám. 2938, Tábor (3. patro)
30 Leden

Spider-Man: Paralelní světy 2D

Kino 17:00 kino Svět
30 Leden

Boris Jirků - vernisáž

Výstavy, Společenské, Kulturní akce 17:00 - 18:00 Galerie U Radnice
30 Leden

Čaje – vzdělávací besedy pro pečující a ...

Besedy, Vzdělávací, Bezbariérový 17:00 - 18:30 Domácí hospic Jordán
30 Leden

Favoritka

Kino 20:00 kino Svět
31 Leden

Akademie III. věku - Mgr. Jakub Smrčka, ...

Senioři, Besedy, Ostatní 13:00 Matrika - zasedací místnost, Žižkovo nám. 6
31 Leden

Ženy v běhu

Kino 17:00 kino Svět
31 Leden

Úniková hra

Kino 20:00 kino Svět
01 Únor

Ženy v běhu

Kino 17:00 kino Svět
01 Únor

Úniková hra

Kino 20:00 kino Svět
02 Únor

Kostýmovaná prohlídka

Pro děti, Muzea 13:00 - 14:00 Husitské muzeum v Táboře, Žižkovo nám. 1
02 Únor

Ovečky a vlci: Veliká bitva

Kino, Pro děti 15:00 kino Svět
02 Únor

Ženy v běhu

Kino 17:00 kino Svět
02 Únor

Zázrak v černém domě

Divadla, Bezbariérový 19:00 - 21:15 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
02 Únor

Úniková hra

Kino 20:00 kino Svět
03 Únor

Ovečky a vlci: Veliká bitva

Kino, Pro děti 15:00 kino Svět
03 Únor

Ženy v běhu

Kino 17:00 kino Svět
03 Únor

Kolaps - přeložené představení

Divadla, Bezbariérový 19:00 - 20:30 Divadlo Oskara nedbala Tábor
03 Únor

Úniková hra

Kino 20:00 kino Svět
04 Únor

Kurz šití - šijeme na děti

Vzdělávací, Ostatní 10:00 - 14:00 Obchod a dílna U lenochoda
04 Únor

Ticho před bouří

Kino 17:00 kino Svět
04 Únor

Olympic - Permanentní tour

Koncerty, Bezbariérový 19:00 - 21:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
04 Únor

Svátky klidu a míru

Kino 20:00 kino Svět
05 Únor

Zdobíme technikou decoupage

Vzdělávací, Pro děti, Ostatní, Senioři 16:00 - 18:30 U lenochoda, Klokotská 113
05 Únor

Kursk

Kino 17:00 kino Svět
05 Únor

Genealogie: Historie vazby knih

Společenské, Vzdělávací, Besedy, Bezbariérový 18:00 - 20:00 Městská knihovna Tábor, přízemí
05 Únor

Ticho před bouří

Kino 20:00 kino Svět
06 Únor

Kursk

Kino 17:00 kino Svět
06 Únor

Fórum Zdravého města Tábora

Ostatní, Besedy 18:00 - 20:00 Centrum Univerzita Tábor, Vančurova 2904
06 Únor

Ticho před bouří

Kino 20:00 kino Svět
07 Únor

LEGO® příběh 2 3D

Kino, Pro děti 17:00 kino Svět
07 Únor

Přednáška: Ekologie a křesťanství

Vzdělávací, Besedy 18:00 Poutní dům EMAUZY Staroklokotská 2, TÁBOR – KLOKOTY
07 Únor

372. Barevný čtvrtek aneb od Tábora až n...

Vzdělávací, Besedy, Bezbariérový 19:00 - 21:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
07 Únor

Metallica: Francie na jednu noc

Kino 20:00 kino Svět
08 Únor

Nejste sami- podpůrné setkání pro pečující

Ostatní, Společenské, Bezbariérový 09:00 - 10:30 Domácí hospic Jordán
08 Únor

LEGO® příběh 2 3D

Kino, Pro děti 17:00 kino Svět
08 Únor

Bohemian Rhapsody

Kino 20:00 kino Svět
09 Únor

Vepřové hody

Vzdělávací, Muzea, Ostatní 09:00 - 17:00 restaurace Beseda
09 Únor

Přístav - podpůrné setkání pro pozůstalé

Ostatní, Společenské, Bezbariérový 10:00 - 11:30 Domácí hospic Jordán
09 Únor

Tři loupežníci

Kino, Pro děti 15:00 kino Svět
09 Únor

Čínský nový rok PRASETE

Koncerty, Společenské, Pro děti, Ostatní 16:00 - 23:55 Střelnice - spolkový dům Žižkova 249 390 01 Tábor
09 Únor

LEGO® příběh 2 3D

Kino, Pro děti 17:00 kino Svět
09 Únor

Ples sportovců

Sport, Společenské, Kulturní akce 19:00 Hotel Palcát Tábor
09 Únor

Bohemian Rhapsody

Kino 20:00 kino Svět
10 Únor

Kocour v botách

Divadla, Pro děti, Bezbariérový 14:30 - 15:30 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
10 Únor

Tři loupežníci

Kino, Pro děti 15:00 kino Svět
10 Únor

LEGO® příběh 2 2D

Kino, Pro děti 17:00 kino Svět
10 Únor

Bohemian Rhapsody

Kino 20:00 kino Svět
11 Únor

Trénování paměti

Společenské, Vzdělávací, Kulturní akce, Senioři, Bezbariérový 13:00 - 14:00 Městská knihovna Tábor, přízemí
11 Únor

Cena za štěstí

Kino, Senioři 14:00 kino Svět
11 Únor

LiStOVáNí.cz/ Legenda Z+H - Pan Miroslav...

Divadla, Bezbariérový 17:00 - 18:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
11 Únor

Marie, královna skotská

Kino 17:00 kino Svět
11 Únor

Potomek

Kino 20:00 kino Svět
12 Únor

Marie, královna skotská

Kino 17:00 kino Svět
12 Únor

Anna Karenina

Divadla, Bezbariérový 19:00 - 21:30 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
12 Únor

Potomek

Kino 20:00 kino Svět
13 Únor

Vesmírný Tábor 2019: Beseda s 1. čsl. ko...

Společenské, Vzdělávací, Ostatní, Kulturní akce 17:30 - 19:30 Kino Svět Tábor
13 Únor

Marie, královna skotská

Kino 20:00 kino Svět
14 Únor

Přednáška - Slavné atentáty v první Čes...

Vzdělávací, Besedy, Muzea 17:00 Přednáškový sál Státního okresního archivu Tábor, Na Parkánech 1623 /vchod u sochy lvice/, bezbariérový vstup z ulice Palackého.
14 Únor

Alita: Bojový Anděl 3D

Kino 17:00 kino Svět
14 Únor

Jakub Smolík - Valentýnský koncert

Koncerty, Bezbariérový 19:00 - 21:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
14 Únor

Složka 64

Kino 20:00 kino Svět
15 Únor

Alita: Bojový Anděl 3D

Kino 17:00 kino Svět
15 Únor

Léto s gentlemanem

Kino 20:00 kino Svět
16 Únor

Cesta duše

Vzdělávací, Ostatní 10:00 Jógacentrum JDŽ Tábor, Koželužská 140
16 Únor

Sobotníci - Táborské opevnění

Vzdělávací, Pro děti, Ostatní, Muzea 14:00 14:00 u Divadla Oskara Nedbala
16 Únor

Pat a Mat: Zimní radovánky

Kino, Pro děti 15:00 kino Svět
16 Únor

Léto s gentlemanem

Kino 17:00 kino Svět
16 Únor

Alita: Bojový Anděl 3D

Kino 20:00 kino Svět
17 Únor

Chutě sladkovodních ryb

Společenské, Ostatní 12:00 - 15:00 Obývák coffee & cocktail bar
17 Únor

Dobrodružství skřítka Kuka

Divadla, Pro děti, Kulturní akce 15:00 - 16:00 Spolkový dům Střelnice, Tábor
17 Únor

Pat a Mat: Zimní radovánky

Kino, Pro děti 15:00 kino Svět
17 Únor

Léto s gentlemanem

Kino 17:00 kino Svět
17 Únor

Worcester Youth Symphony Orchestra

Koncerty, Bezbariérový 19:00 - 21:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
17 Únor

Švihla

Divadla, Bezbariérový 19:00 - 20:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
17 Únor

Alita: Bojový Anděl 2D

Kino 20:00 kino Svět
18 Únor

Skleněný

Kino 17:00 kino Svět
18 Únor

Na střeše

Kino 20:00 kino Svět
19 Únor

Na střeše

Kino 17:00 kino Svět
19 Únor

Lyra da Camera

Koncerty, Bezbariérový 19:00 - 20:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
19 Únor

Skleněný

Kino 20:00 kino Svět
20 Únor

Deskohraní

Společenské, Vzdělávací, Pro děti, Kulturní akce 16:00 - 18:00 Městská knihovna Tábor, Knihovna pro děti a mládež, 1. patro
20 Únor

Na střeše

Kino 17:00 kino Svět
20 Únor

Co takhle ke zpovědi...

Divadla, Bezbariérový 19:00 - 21:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
20 Únor

Skleněný

Kino 20:00 kino Svět
21 Únor

Jak vycvičit draka 3 3D

Kino, Pro děti 17:00 kino Svět
21 Únor

Spisovatelé do knihoven: 5. Ondřej Hanus

Společenské, Vzdělávací, Kulturní akce, Besedy 18:30 - 20:00 Městská knihovna Tábor, 3. patro
21 Únor

Barevný čtvrtek - SPECIÁL/ Ladislav Zibu...

Vzdělávací, Besedy, Bezbariérový 19:00 - 21:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
21 Únor

Mrazivá pomsta

Kino 20:00 kino Svět
22 Únor

Jak vycvičit draka 3 3D

Kino, Pro děti 17:00 kino Svět
22 Únor

Piano

Koncerty, Bezbariérový 19:00 - 21:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
22 Únor

Škwor

Koncerty, Kulturní akce 20:00 Hotel Palcát Tábor
22 Únor

Mrazivá pomsta

Kino 20:00 kino Svět
23 Únor

WELEDA TURNÉ 2019 - ŽÍJTE JÓGU

Sport, Společenské 10:00 - 13:00 Fit studio O.K. z.s. , VVáclavava Soumara čp.2300, 39003 Tábor
23 Únor

BLANICKO - ČEKANICKÝ MASOPUST

Koncerty, Společenské, Pro děti, Kulturní akce, Bezbariérový 13:00 - 23:55 Tábor, Blanické předměstí
23 Únor

U vody

Kino, Pro děti 15:00 kino Svět
23 Únor

Jak vycvičit draka 3 3D

Kino, Pro děti 17:00 kino Svět
23 Únor

Mrazivá pomsta

Kino 20:00 kino Svět
24 Únor

Jaroslav Uhlíř - Hodina zpívání ve zvěřinci

Divadla, Pro děti, Bezbariérový 14:30 - 16:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
24 Únor

Dětský karneval

Pro děti, Kulturní akce 14:30 Centrum Univerzita Tábor
24 Únor

U vody

Kino, Pro děti 15:00 kino Svět
24 Únor

Jak vycvičit draka 3 2D

Kino, Pro děti 17:00 kino Svět
24 Únor

Mrazivá pomsta

Kino 20:00 kino Svět
25 Únor

Narušitel

Kino, Senioři 14:00 kino Svět
25 Únor

Robin Hood

Kino 17:00 kino Svět
26 Únor

PETR CÍGLER – Molekulární design a chemi...

Vzdělávací, Besedy 19:00 - 20:00 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
27 Únor

Fantazijní zvířata v knihách

Společenské, Vzdělávací, Pro děti, Kulturní akce 14:00 - 16:00 Městská knihovna Tábor, Knihovna pro děti a mládež, 1. patro
27 Únor

Čaje – vzdělávací besedy pro pečující a ...

Besedy, Vzdělávací, Bezbariérový 17:00 - 18:30 Domácí hospic Jordán
28 Únor

Přednáška - Doba postní a Velikonoce v ...

Vzdělávací, Besedy, Muzea 17:00 Přednáškový sál Státního okresního archivu Tábor, Na Parkánech 1623 /vchod u sochy lvice/, bezbariérový vstup z ulice Palackého.
28 Únor

Kollárovci

Koncerty, Společenské, Kulturní akce 18:30 Hotel Palcát Tábor
28 Únor

Brouk v hlavě

Divadla, Bezbariérový 19:00 - 21:15 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
01 Březen

Hrdý Budžes - přeloženo z ledna

Divadla, Bezbariérový 19:00 - 20:45 Divadlo Oskara Nedbala Tábor
02 Březen

Kostýmovaná prohlídka

Pro děti, Muzea 13:00 - 14:00 Husitské muzeum v Táboře, Žižkovo nám. 1
03 Březen

Zpíváme a tančíme s Míšou

Pro děti, Kulturní akce 15:00 Hotel Palcát Tábor
06 Březen

Vesmírný Tábor 2019: Fotografie hvězdné oblohy

Společenské, Vzdělávací, Kulturní akce, Besedy 18:00 - 20:00 Městská knihovna Tábor, přízemí
16 Březen

Kurz šití pro začátečníky

Vzdělávací, Pro děti, Ostatní, Senioři 10:00 - 16:00 obchod a dílna U lenochoda
20 Březen

Spisovatelé do knihoven: 6. Olga Stehlíková

Společenské, Vzdělávací, Kulturní akce, Besedy 18:30 - 20:00 Městská knihovna Tábor

Vícedenní akce

17 17/01-03/03

Hvězdy stříbrného plátna

Výstavy, Společenské, Kulturní akce Galerie 140 Probíhá do: Neděle 3. 03.
21 21/02-30/05

Cyklus šansonových večerů

Koncerty, Kulturní akce Střelnice Probíhá do: čtvrtek 30. 05.
13 13/09-31/03

Táborská železnice na skle

Výstavy, Společenské, Ostatní, Muzea Muzeum pivovarnictví Tábor Probíhá do: Neděle 31. 03.
27 27/11-31/03

Taneční kurzy pro mládež

Sport, Společenské, Vzdělávací, Kulturní akce Střelnice - spolkový dům Probíhá do: Neděle 31. 03.
27 27/11-31/03

Taneční kurzy pro dospělé

Sport, Společenské, Vzdělávací, Kulturní akce Střelnice - spolkový dům Probíhá do: Neděle 31. 03.
27 27/11-31/03

Latina ve Studiu Grand

Sport, Společenské, Vzdělávací, Kulturní akce Studio Grand Probíhá do: Neděle 31. 03.
10 10/12-31/03

POLE DANCE VE STUDIU GRAND

Sport, Vzdělávací Studio Grand Probíhá do: Neděle 31. 03.
28 28/12-01/05

IRBIS ACROBATICS SHOW

Divadla, Koncerty, Sport, Výstavy, Společenské, Kulturní akce, Charitativní akce Tábor Probíhá do: Středa 1. 05.
01 01 - 31/01

Pogram leden 2019

Výstavy, Vzdělávací, Pro děti, Ostatní, Kulturní akce, Senioři, Besedy, Muzea, Bezbariérový Husitské muzeum v Táboře, Žižkovo nám. 1 Probíhá do: čtvrtek 31. 01.

Pro vložení nové akce si přečtěte náš návod.

Přidat akci