Mlýn Dobronice

Parkoviště

Parkoviště

Wi-fi

Wi-fi

TV/Sat

TV/Sat

Mlýn Dobronice se nachází v jižních Čechách 8 km od města Bechyně a 20 km od města Tábora. Počátek založení mlýna sahá do 17. století, postupem času mlýn prošel několika přestavbami, některé z nich zapříčil požár. Na začátku minulého století mlýn vyhořel a roku 1911 byl přestaven do dnešní podoby. V roce 2011 byla dokončena celková rekonstrukce objektu mlýna a to citlivým zásahem a s využitím starých technologií.

Bývalý mlýn leží v malebném údolí řeky Lužnice s výhledem na zříceninu hradu Dobronice pocházejícího ze 13. století. Celý objekt je prostorný, zařízený se vkusem a v souladu s historií domu, nábytek v objektu je vyroben na zakázku. Udržovaný pozemek je situován přímo na břehu řeky Lužnice. Parkování je umožněno přímo u mlýna na uzavřeném dvoře. Před mlýnem je krásné posezení na stylovém nábytku s výhledem na řeku a zříceninu hradu Dobronice. Je možno grilovat a využít ohniště k opékání.

V přízemí domu se vchází do velké obývací jídelny se dvěmi jídelními stoly a s kuchyňskou linkou vybavenou veškerými spotřebiči - el. sporákem, vestavěnou lednicí s mrazákem, varnou konvicí, překapávačem na kávu a kachlový kuchyňský sporák. Pohodlí obývací jídelny doplňuje televize a WIFI připojení. Naproti se vchází do pokoje č. 4 se čtyřmi samostatnými lůžky a vlastní koupelnou s oknem, sprchovým koutem, umyvadlem a WC, vybaveným elektrickým žebříkem k sušení ručníků, automatickým odvětráním a průtokovým ohřívačem vody. V přízemí se ještě nachází samostatné WC pro pány s pisoárem na automatické splachování, umyvadlem a samostané WC s umyvadlem pro dámy.

V patře domu se nachází pokoje č. 2 a č. 3. V každém pokoji jsou umístěna 2 samostatná lůžka se samostatnou koupelnou, sprchovým koutem, umyvadlem a WC, vybavený elektrickým žebříkem, automatickým odvětráním a průtokovým ohřívačem vody. V apartmánu pokoje č. 1 se vejde do obývacího pokoje /TV, WIFI připojení/ ze kterého se pak vlevo vejde přímo do kuchyně, která je vybavená el. var. deskou, varnou konvicí, vestavnou lednicí s mrazákem a automatickým odvětráním. Z obývacího pokoje se vejde do prostorné ložnice s manželskou postelí, pak do koupelny, která je vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a WC, automatickým odvětráním, elektrickým žebříkem a průtokovým ohřívačem vody.

V objektu se nachází soukromá střelnice, kterou je možno využít za účasti správce.

Adresa / kontakt

Dobronice 43,
391 65 Bechyně

+420 728 769 101

info@svehla.eu

http://mlyndobronice.svehla.eu/cs/

 

Mohlo by vás zajímat

Pension Betty

Pension Betty

Laudova 906/2, 390 01 Tábor od 650 Kč za osobu a noc
Penzion Daniel

Penzion Daniel

Tábor - Všechov 1, 391 31 Tábor od 375 Kč za osobu a noc
Ubytování Beseda

Ubytování Beseda

Žižkovo nám. 5, 390 01 Tábor od 700 Kč za osobu a noc
Pension Dáša***

Pension Dáša***

Bílkova 735, 390 02 Tábor od 495 Kč za osobu a noc
Pension Alfa

Pension Alfa

Klokotská 107/5, 390 01 Tábor od 595 Kč za osobu a noc
Pension Kostnický dům

Pension Kostnický dům

Pražská 220, 390 01 Tábor od 600 Kč za osobu a noc