Hotel Lužnice

Restaurace

Restaurace

Parkoviště

Parkoviště

Wi-fi

Wi-fi

Kongresový sál

Kongresový sál

Bezbariérový

Bezbariérový

Hotel Lužnice je zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru města Planá nad Lužnicí. Hotel disponuje 26 klimatizovanými pokoji s celkovou kapacitou 48 lůžek. Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování na tomto parkovišti je pro hotelové hosty zdarma. V objektu hotelu se také nachází nekuřácká restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici. Restaurace s pivnicí nabízí stálý jídelní lístek a během dne také výhodné polední menu. V jednom ze 4 konferenčních salonků je možné uskutečnit různé kulturní a společenské akce. V celém hotelu je také hostům poskytnut bezplatný přístup k internetu (WIFI). Platba v hotelu může probíhat v hotovosti CZK, akceptujeme také platbu kreditními kartami (Visa, JCB, Maestro, Maestro, Diners). Psům ani jiným zvířatům není povolen vstup do ubytovacích prostor hotelu. V blízkosti hotelu je možné využít celou řadu cyklotras a městské letní koupaliště.


Komfortní a útulné pokoje v klidném prostředí s možností výhledu na řeku vybavené postelemi standardní velikosti. Všechny pokoje jsou nekuřácké a klimatizované, s vlastní koupelnou. Pokoje v 1. a 2. patře jsou dostupné výtahem, který je umístěn u recepce, nebo po schodišti. Samozřejmostí je i plochá LCD televize s více než 40 českými i zahraničními programy, přístup k internetu zdarma, fén, toaletní potřeby, telefon. K dispozici je také jeden bezbariérový pokoj včetně bezbariérové koupelny. Ceny zahrnují snídani, DPH a poplatek městu.

V objektu Hotelu Lužnice se nachází 4 oddělitelné konferenční salonky. 3 sály je možné propojit do jednoho velkého sálu s kapacitou až 200 osob (divadelní uspořádání). Vybavenost hlavního sálu – pódium, šatna pro účinkující, taneční parket, WIFI Do všech sálů je možné instalovat konferenční techniku dle požadavků klienta (flipchart, dataprojektor atd.) Ceník pronájmu konferenčních prostor se odvíjí na základě požadavků klienta dle individuální dohody.

Adresa / kontakt

ĆSLA 41,
391 11 Planá nad Lužnicí

+420 383 131 111

info@hotel-luznice.cz

www.hotel-luznice.cz

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Boutique Hotel Nautilus ****

Boutique Hotel Nautilus ****

Žižkovo nám. 20, 390 01 Tábor od 1255 Kč za osobu a noc
LH Hotel Dvořák Tábor ****

LH Hotel Dvořák Tábor ****

Hradební 3037, 390 01 Tábor od 610 Kč za osobu a noc
Hotel Palcát

Hotel Palcát

Třída 9. května 2471, 390 02 Tábor od 1490 Kč za osobu a noc
Hotel romantik ELEONORA

Hotel romantik ELEONORA

U Lázní 44, 390 01 Tábor od 1990 Kč za osobu a noc
Hotel Relax

Hotel Relax

Varšavská 2708, 390 05 Tábor od 950 Kč za osobu a noc
Hotel Tábor

Hotel Tábor

Třída 9. května 617, 390 02 Tábor od 900 Kč za osobu a noc

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookies. Pokračováním na naše webové stránky s jejich použitím souhlasíte.