Apartmán Simona Prachařová

Parkoviště

Wi-fi

TV/Sat

Zveme vás do zcela nového apartmánového studia umístěného v centru města Tábor. Nadchne vás skvělá lokalita i moderní vybavení. Byt se nachází v jedné z nejlepších rezidenčních čtvrtí a těšit se můžete na všude přítomnou přírodu i vyžití kulturního charakteru.

Studio je vhodné pro dvě až čtyři osoby. K odpočinku vám bude sloužit velká společenská místnost, kde najdete manželskou postel, pohovku a prostor pro přistýlku. Láska prochází žaludkem, a tak je vám pro přípravu romantické večeře k dispozici plně vybavená kuchyně. Součástí bytu je samozřejmě soukromá koupelna a wc. 

Byt je ideálním výchozím bodem pro toulky po našich českých končinách. Ať už upřednostňujete malebnou krajinu nebo jste spíše rádi, když město dýchá historií, Tábor vás nezklame. Splňuje obojí. Studio se nachází v klidné lokalitě, kde většinu zástavby tvoří rodinné domy. V blízkosti ubytování je dostatek zeleně a centrum města budete mít na dosah ruky. Velmi krátkou procházkou se dostanete k Jordánským vodopádům, kousek od nich se nachází Jordánská vodní nádrž, která v parních letních dnech nabádá k osvěžení. Využít můžete i přilehlého plaveckého stadionu, ve kterém najdete jak vnitřní, tak i venkovní bazény. Láká vás vyzkoušet si splouvání řeky? Půjčte si kánoi či kajak a obdivujte krásy regionu z hladiny řeky Lužnice. Milovníci historie a kultury se jistě rádi vydají po stopách husitů do historického jádra města. To je vzdáleno pouze pět minut chůze a rozhodně má co nabídnout. Obdivovat můžete například městské hradby, které v minulosti takřka postrádaly v evropském měřítku konkurenci, Žižkovo náměstí protkané různorodými architektonickými styly nebo barokní skvost regionu – kostel Nanebevzetí Panny Marie.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Penzion Z&Z

Vítkova 2010/3, 390 01 Tábor od 600 Kč za osobu a noc

Penzion Chalupa Beranka

Nové Dvory 26, 391 61 Opařany od 300 Kč za osobu a noc

Apartmány Zelená zahrada

Ronovská 676, 391 43 Mladá Vožice od 550 Kč za osobu a noc

Penzion Burda

Sepekov 231, 398 51 Sepekov od 350 Kč za osobu a noc

Penzion Samota u houpacího koně

Zhoř 31, 390 02 Zhoř u Tábora od 450 Kč za osobu a noc

Penzion U Lužnice

Jabloňová 854, 391 11 Planá nad Lužnicí od 400 Kč za osobu a noc