Sezona 4krát jinak

Jsme dva kluci, kteří se na grilovačkách a oslavách tradičně věnují přípravě dobrot pro své kamarády. A nebýt toho, že se začala kupit chvála a poklony, tak bychom u toho asi i zůstali. Jenže apelů přibývalo, a tak jsme se jednoho dne rozhodli, že se o naše kulinářské schopnosti podělíme i s širší veřejností. Proto vznikl projekt Sezona, který si klade za cíl uspokojit chutě zákazníků vybranými pochoutkami z kvalitních sezonních, a hlavně čerstvých surovin. Na všech akcích, kde vaříme, vládne uvolněná atmosféra a vřelý přístup. Při výběru surovin ale striktně dodržujeme nastavená pravidla. Důraz na jakost a poctivé domácí produkty je standard, který u nás oceníte vždy, když se rozhodnete ochutnat něco z naší kuchyně. Zkušenosti jsme měli možnost nasbírat jak v tuzemsku, tak i v zahraničí, a tak se čas od času můžete dočkat i cizokrajných specialit. Pro Vás, kteří máte rádi dobrou a zdravou kuchyni, je projekt Sezona tou pravou volbou


STREET FOOD
Budeme rádi, když se potkáme i na jiných událostech, kde můžete vyzkoušet další chutě a zajímavé kombinace. Stačí sledovat naší webovou nebo facebookovou stránku.


CATERING
Chtěli byste využít našich dovedností pro Vaši důležitou událost? S potěšením Vám uspořádáme slavnostní hostiny, podnikové rauty, oslavy narozenin nebo jiné akce, které se bez dobrého jídla neobejdou.

Adresa / kontakt

Klokotská 106/7,
390 01Tábor

+420 724 915 140

Není zadán

www.sezonafood.cz/

 

Mohlo by vás zajímat

Restaurace Beseda

Žižkovo náměstí 5, Tábor 39001

Kafe bar Havana

Žižkovo náměstí 17, Tábor 390 01

Restaurace U Zlatého lva

Žižkovo nám. 16/16, Tábor 390 01

Restaurace Goldie

Žižkovo náměstí 20, 390 01 Tábor 1

Restaurace U Zeleného stromu

Arbeiterova 53 390 01 Tábor

Restaurace Škochův dům

Žižkovo náměstí 22 390 01 Tábor