Vložení akce do Kalendáře akcí

Návod na vkládání akcí - ke stažení v pdf

Přejděte na titulní stranu www.visittabor.eu a v pravém horním rohu stiskněte tlačítko přihlásit/registrovat (případně váš e-mail, pokud jste v danou chvíli již přihlášení). Nebo na stránce Kalendář akcí https://www.visittabor.eu/kalendar-akci klikněte na červené tlačítko Přidat akci po pravé straně.

Zobrazí se dialog pro přihlášení.

Po vyplnění přihlašovacích údajů se zobrazí uživatelská stránka, kde jsou uvedeny kontaktní údaje a seznam kulturních akcí. Novou akci lze vložit pomocí tlačítka Vložit akci, které se zobrazuje vpravo v kalendáři akcí.


Formulář pro vložení akce obsahuje následující kolonky: 

Název – zadejte název akce (nevyplňujte VELKÝMI PÍSMENY)

Datum a čas  – vyberte termín konání akce, můžete zadat buď jenom datum, nebo datum a čas

Datum a čas konce  – pokud se jedná o vícedenní akci, je potřeba zadat i datum konce

Místo konání  – toto políčko určuje adresu, kde se akce koná. Přesuňte červený špendlík na mapě na místo konání. Mapu si můžete přiblížit pomocí znaménka + v pravém dolním rohu mapy. Můžete také zadat adresu místa konání do pole „Zadejte polohu“ těsně pod mapou, špendlík se pak automaticky přesune.

Místo konání - název  – toto políčko určuje pouze název místa, kde se akce koná – vyplňujte jej bez adresy (např. Galerie U Radnice; pokud se akce koná mimo budovu, vyplňte např. Žižkovo náměstí)

Vstupné - pokud má akce vstupné, zadejte jeho výši (např. 40 Kč, zdarma)

Krátká anotace – popište stručně a výstižně vaši akci, tento popis se zobrazí v tištěné verzi bulletinu Tábor v akci 

Popis akce  – zde uveďte delší popis, u vícedenních akcí také začátek a konec programu v jednotlivé dny

Plakát – zde můžete vložit plakát akce, který se na webu zobrazí vpravo v detailu akce. Všechny obrázky musí být ve formátu JPG, PNG nebo GIF (velikost do 1 MB).

Horní banner  - širokoúhlý obrázek, který se použije do motivu akce. Obrázek by měl mít na šířku alespoň 1600px, aby nedošlo k jeho rozostření. Obrázek musí být do velikosti 1 MB.

Úvodní obrázek  - obrázek do dlaždic v seznamu akcí, po nahrání obrázku se zobrazí posuvník, kterým je možné určit oblast výřezu obrázku. Prosíme, vkládejte pouze fotografie bez textu, nepoužívejte loga, ani výřezy plakátu, podmínkou zveřejnění úvodního obrázku je, že neobsahuje žádný text. Pokud obrázek nezadáte, bude automaticky vložen ilustrativní obrázek zadaný tvůrci stránek. Obrázek musí být do velikosti 1 MB.

Web akce  zadejte webové stránky, kde se lze o akci dozvědět více informací, doporučujeme tuto kolonku vyplňovat, odkaz je aktivní a slouží k rychlému překliku na stránky akce

Kategorie - zaškrtejte maximálně 4 kategorie , do kterých akce patří

Pořadatel - do těchto kolonek se převedou údaje zadané pořadatelem při registraci, je ale možné je pro každou akci změnit

Obrázky - k akci můžete nahrát i další obrázky, které se zobrazí ve Fotogalerii akce, při výběru obrázků lze použít multivýběr, tzn. pomocí Ctrl nebo Shift označit myší více souborů najednou


Po kliknutí na tlačítko Přidat akci se akce založí. Akce se zobrazí v seznamu vašich akcí ve stavu " Čeká na schválení ” a můžete si ji prohlížet jenom vy. Před jejím zobrazením uživatelům na webu dojde k ověření akce pracovníky Města Tábor a teprve poté se akce zobrazí všem návštěvníkům webu. Po ověření akce vám dorazí potvrzovací e-mail o zařazení akce do kalendáře.

Po schválení akce, pokud naleznete  nějakou chybu nebo potřebujete něco do akce doplnit, je tento krok povolen a umožněn pomocí kliknutí na ikonu tužky  , ale akce se po uložení zobrazí v seznamu vašich akcí ve stavu “Čeká na schválení” a opět před jejím zobrazením uživatelům na webu dojde k ověření akce pracovníky Města Tábor a teprve poté se akce zobrazí všem návštěvníkům webu.


Pokud byste potřebovali pomoci, kontaktujte pracovnice Města Tábor - odboru kultury a cestovního ruchu na email milena.soukupova@mutabor.cz, 381 486 301, daniela.bambulova@mutabor.cz, 381 215 401, rády zodpovíme vaše dotazy.