Průvodci městem do mobilu

Mobilní průvodce městem - LifeWeb

Aplikace je zdarma ke stažení přes Google PlayApple App Store a nabízí uživateli během chvilky všechny potřebné informace o historii a současnosti města, o památkách, muzeích a galeriích, přírodních zajímavostech, tipech na výlet, kulturních zařízeních, včetně otevíracích dob, kontaktů, obrázků a poloh v mapě s navigací. Tuto aplikaci plní obsahem přímo Infocentrum Město Tábor.

Turisticketrasy.com

Moderní mapa turistických tras a zajímavých míst přináší inspiraci při plánování volného času. Každá trasa obsahuje ucelené informace o kontaktním místě, délce, typu trasy a popisu zajímavých míst, které se na ní nacházejí. Vydejte se poznávat krásy naší země.

Tato aplikace je dostupná pouze v App Storu pro iOS zařízení.

Aplikace "DARUMA go"

Společnost DARUMA spol. s r. o. uveřejnila v Google Play i v App Store aplikaci turistického průvodce naším městem v mobilních telefonech pod názvem "DARUMA go - Tábor".

Aplikace obsahuje u každého bodu zájmu audio spot v českém, anglickém, německém, holandském a francouzském jazyce podbarvený hudbou a tematickými zvuky, nemusíte tedy nic číst, stačí se nechat vést gps navigací ke zvolenému cíli a poslouchat.

Uvedená aplikace vznikla bez finanční participace města Tábora na náklady společnosti DARUMA spol. s r. o. a ke stažení je zdarma.

Turista v Mobilu

Turista v Mobilu je rádce a pomocník, který pomáhá při plánování výletů a návštěv zajímavých míst České Republiky. A to nejen pěšky, na kole nebo na kolečkových bruslích, ale i na běžkách. Turista v Mobilu poskytuje informace o městě a poradí, kam se vydat na výlet. To vše včetně fotografií daných míst, kontaktů, kulturních akcí v okolí a odkazů na webové stránky či důležitá telefonní čísla.

Aplikaci si můžete stáhnout zdarma v Google Play.

Enviroskop

Podporujete šetrnou turistiku, zdravý životní styl a drobné přírodní poklady? Pak si určitě stáhněte aplikaci Enviroskop, která mapuje cíle šetrné turistiky v jižních Čechách.

Geolokační hry do mobilu

GEOFUN: Hejtmanův rekrut

GEOFUN jsou výletní hry do chytrého telefonu s virtuálními průvodci. Aplikaci GEOFUN lze zdarma stáhnout pro chytré telefony se systémy Android a iOS. Po stažení konkrétní hry (geosrandy) již není potřeba internetové připojení. V táborské geosrandě se stanete rekrutem husitského vojska nejznámějšího českého vojevůdce. Sám veliký Jan Žižka z Trocnova si prověří vaše schopnosti a znalosti husitské bojové taktiky. Budete plnit celou řadu úkolů a užijete si spoustu legrace. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu: https://www.geofun.cz/

Skryté příběhy: Práčecí průšvih

Aplikaci si stáhnete zdarma, vyberete si trasu, na kterou se chcete vydat a stáhnete si ji do mobilu (stáhne se automaticky včetně mapy a úkolů), později v terénu už nepotřebujete datové připojení. Vydáte se na výlet, na jednotlivých zastaveních posloucháte příběh nahraný v audiu profesionálními herci, malý mimozemšťan To-to vám dává úkoly, které s dětmi plníte. To-to je průvodce aplikací. Úkoly se dají splnit jen v terénu, vždy jsou na lokalitu nějakým způsobem navázané. V Táboře se ocitnete v roce 1420, kdy husitské práče Matěj zaútočil se svou partou na špatného „nepřítele" a musí to nějak odčinit. Pomůžete mu na 2 km dlouhé trase s 9 zastaveními? Hra vám zabere přibližně 1,5 hodiny. 

Odkaz ke stažení aplikace: https://www.skrytepribehy.cz/trasa/tabor-praceci-prusvih


K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookies. Pokračováním na naše webové stránky s jejich použitím souhlasíte.